۲۸.۰۶.۲۰۱۷
 
  Div 2 - N Götaland  Sweden
 
2
X
1
Lidköpings FK
-
Skoftebyns IF
۲۱:۳۰
  3. Division - 5  Norway
 
2
X
1
Junkeren
-
Mo IL
۲۱:۳۰
Molde 2
-
Træff
۲۱:۳۰
  Damallsvenskan  Sweden
 
2
X
1
Djurgårdens IF FF
-
KIF Örebro DFF
۲۱:۳۰
  3. Division - 3  Norway
 
2
X
1
Bryne 2
-
Madla
۲۱:۳۰
Start 2
-
Express
۲۲:۴۵
  Div 2 - Ö Götaland  Sweden
 
2
X
1
Kvarnby IK
-
Asarums IF FK
۲۱:۳۰
IFK Malmö FK
-
Hässleholms IF
۲۱:۳۰
  Interkretsserie U19  Norway
 
2
X
1
Byasen U19
-
Orkla U19
۲۰:۳۰
  Kakkonen - Group A  Finland
 
2
X
1
JäPS
-
Klubi 04
۲۰:۰۰
  Kolmonen - Kaakkois-Suomi  Finland
 
2
X
1
FC Peltirumpu
-
Edustus IPS
۲۰:۰۰
  Kolmonen - Tampere & Satakunta  Finland
 
2
X
1
Ilves 2
-
HJS Akatemia
۲۰:۳۰
  Kolmonen - Keski-Pohjanmaa&Vaasa  Finland
 
2
X
1
VPS-j
-
Sisu-Pallo
۲۰:۳۰
  Div 2 - V Götaland  Sweden
 
2
X
1
Torslanda IK
-
Sävedalens IF
۲۱:۳۰
Höganäs BK
-
Tenhults IF
۲۲:۰۰
  Div 2 - S Svealand  Sweden
 
2
X
1
Boo FF
-
Örebro Syrianska IF
۲۱:۳۰
Värmbols FC
-
Huddinge IF
۲۱:۳۰
Södertälje FK
-
Värmdö IF
۲۲:۰۰
  Carioca 2nd Division - 1st Phase Group B  Brazil
 
2
X
1
Campos
-
Audax Rio
۲۲:۳۰
Barcelona RJ
-
Barra Mansa
۲۲:۳۰
Itaboraí
-
Queimados
۲۲:۳۰
Serra Macaense
-
América RJ
۲۲:۳۰
  UEFA Champions League - First qualifying round  International
 
2
X
1
Linfield
-
SP La Fiorita
۲۳:۱۵
  LFPB  Bolivia
 
2
X
1
Guabirá
-
Real Potosí
۲۳:۳۰
  Women Premier  Iceland
 
2
X
1
Grindavík W
-
Fylkir FC W
۲۳:۴۵
  Carioca 2nd Division - 1st Phase Group A  Brazil
 
2
X
1
Barra da Tijuca
-
Duque de Caxias
۲۲:۳۰
  FIFA Confederations Cup - Semi Finals  International
 
2
X
1
Portugal
-
Chile
۲۲:۳۰
  Div 2 - Norrland  Sweden
 
2
X
1
Täfteå IK
-
Anundsjö IF
۲۱:۳۰
IFK Timrå
-
Skellefteå FF
۲۱:۳۰
  Div 2 - N Svealand  Sweden
 
2
X
1
Håbo FF
-
Karlbergs BK
۲۲:۰۰
IFK Aspudden-Tellus
-
IFK Lidingö FK
۲۲:۰۰
  CBF Brasileiro U20  Brazil
 
2
X
1
Coritiba U20
-
Flamengo U20
۲۲:۳۰
Grêmio U20
-
Corinthians Paulista U20
۲۲:۳۰
Fluminense U20
-
Ponte Preta U20
۲۲:۳۰
Botafogo U20
-
Sport Recife U20
۲۲:۳۰
Santos U20
-
Chapecoense U20
۲۲:۳۰
São Paulo U20
-
Atlético Mineiro U20
۲۲:۳۰
Vitória U20
-
Vasco da Gama U20
۲۳:۳۰
  Segunda Division  Uruguay
 
2
X
1
Central Español
-
Cerro Largo
۲۲:۳۰
Torque
-
Oriental
۲۲:۳۰
Villa Española
-
Atenas
۲۲:۳۰
Cerrito
-
Villa Teresa
۲۲:۳۰
Miramar Misiones
-
Progreso
۲۲:۳۰
  Kolmonen - Pohjois-Suomi  Finland
 
2
X
1
RoPo
-
FC Kemi
۲۰:۰۰
OLS
-
TP-47 II
۲۰:۰۰
  Premier League  Nigeria
 
2
X
1
MFM FC
-
Sunshine Stars (NGA)
۱۹:۳۰
Plateau United
-
Nasarawa United
۱۹:۳۰
Enyimba FC (NGA)
-
El Kanemi Warriors
۱۹:۳۰
Remo Stars
-
Akwa United
۱۹:۳۰
Katsina United
-
Niger Tornadoes
۱۹:۳۰
Enugu Rangers (NGA)
-
Ifeanyi Ubah
۱۹:۳۰
Wikki Tourist
-
Lobi Stars (NGA)
۱۹:۳۰
  USA WPSL Women  United States
 
2
X
1
California Thunder W
-
San Ramon W
۰۷:۳۰
  Club Friendlies  International
 
2
X
1
Zaglebie Sosnowiec
-
Tychy 71
۱۲:۳۰
FK Jablonec
-
FK Viktoria Zizkov
۱۳:۳۰
Bohemians 1905
-
Vlasim
۱۳:۳۰
FC Rukh Vynnyky
-
Volyn Lutsk
۱۴:۳۰
FC Nordsjælland
-
Nykøbing FC
۱۵:۳۰
Mashuk-KMV
-
FC Volga-Olimpiyets
۱۷:۳۰
Balmazújváros Sport
-
Bekescsaba 1912
۱۷:۳۰
Zlin
-
FC ViOn Zlate Moravce
۱۸:۳۰
SK Slavia Praha
-
SK Dynamo Ceske Budejovice
۱۹:۳۰
SC Znojmo
-
1.FC Slovacko
۱۹:۳۰
Cracovia Krakow
-
MFK OKD Karvina
۱۹:۳۰
Taborsko
-
FK Teplice
۱۹:۳۰
Paksi SE
-
Budapest Honvéd
۱۹:۳۰
SK Sigma Olomouc
-
FC Spartak Trnava
۱۹:۳۰
Wisla Krakow
-
Raków Częstochowa
۱۹:۳۰
FC Viktoria Plzen
-
Usti nad Labem
۱۹:۳۰
Næstved
-
Brøndby
۲۰:۰۰
Vorskla
-
FC Voluntari
۲۰:۳۰
FK Austria Wien
-
Rubin
۲۰:۳۰
Dynamo Dresden
-
FC Viktoria 1889 Berlin
۲۰:۳۰
SV Mattersburg
-
Vardar
۲۰:۳۰
Gornik Zabrze
-
FK Fotbal Trinec
۲۰:۳۰
Dynamo Moskva
-
FK Karabakh
۲۰:۳۰
Istra 1961
-
Anzhi
۲۰:۳۰
Maribor
-
Dinamo Bucureşti
۲۰:۳۰
FC Admira Wacker Modling
-
Gyirmót SE
۲۰:۳۰
1. FC Schweinfurt 05
-
Nürnberg II
۲۱:۰۰
Red Bull Salzburg
-
Akhmat Grozny
۲۱:۰۰
Karlsruher SC
-
FK Pirmasens
۲۱:۰۰
FC Astoria Walldorf
-
Wehen Wiesbaden
۲۱:۰۰
BW Linz
-
Celtic
۲۱:۰۰
FC St. Gallen
-
Austria Lustenau
۲۱:۰۰
Querenburg
-
VfL Bochum
۲۱:۰۰
Wisla Plock
-
Gornik Leczna
۲۱:۳۰
FC Würzburger Kickers
-
SV Seligenporten
۲۱:۳۰
FC Luzern
-
Kriens
۲۱:۳۰
SV Oudenaarde
-
Club Brugge KV
۲۱:۳۰
An der Fahner Höhe
-
Rot Weiss Erfurt
۲۱:۳۰
FC Schaffhausen
-
YF Juventus
۲۲:۰۰
FC Utrecht
-
Jodan Boys
۲۲:۰۰
  NPL U20  Australia
 
2
X
1
Brisbane Strikers U20
-
Brisbane City U20
۱۳:۳۰
Redlands United U20
-
Western Pride U20
۱۳:۳۰
Moreton Bay Jets U20
-
Olympic U20
۱۵:۰۰
  Northern NSW  Australia
 
2
X
1
Lake Macquarie city
-
Charlestown City Blues
۱۴:۰۰
  Copa Sudamericana - Round 2  International
 
2
X
1
Fuerza Amarilla
-
Santa Fe
۰۵:۱۵
  Série B  Brazil
 
2
X
1
Figueirense
-
Londrina
۰۵:۰۰
  PDL  United States
 
2
X
1
Peachtree City
-
Tri-Cities
۰۴:۰۰
  US Open Cup  United States
 
2
X
1
FC Dallas
-
Colorado Rapids
۰۴:۳۰
  T & T Pro League  Trinidad and Tobago
 
2
X
1
Morvant Caledonia United
-
San Juan Jabloteh
۰۴:۳۰
  USL  United States
 
2
X
1
Tulsa Roughnecks
-
Swope Park Rangers
۰۵:۰۰
  K League  South Korea
 
2
X
1
Chunnam Dragons
-
FC Seoul
۱۴:۳۰
Sangju Sangmu Phoenix
-
Ulsan Hyundai Horang-i
۱۴:۳۰
Gangwon FC
-
Gwangju FC
۱۵:۰۰
Pohang Steelers
-
Jeonbuk Motors
۱۵:۰۰
Daegu FC
-
Suwon Samsung Bluewings
۱۵:۰۰
Jeju United
-
Incheon United
۱۵:۳۰
  Nabisco Cup  Japan
 
2
X
1
Sanfrecce Hiroshima
-
F.C. Tokyo
۱۴:۳۰
Consadole Sapporo
-
Cerezo Osaka
۱۴:۳۰
  COSAFA Cup  International
 
2
X
1
Zimbabwe
-
Madagascar
۱۹:۳۰
Seychelles
-
Mozambique
۲۲:۰۰
  Toppserien  Norway
 
2
X
1
Trondheims-Ørn
-
Røa
۱۹:۳۰
Vålerenga
-
Grand Bodø
۲۰:۳۰
Arna-Bjørnar
-
Klepp
۲۰:۳۰
Kolbotn
-
Medkila
۲۰:۳۰
Sandviken
-
Avaldsnes
۲۰:۳۰
  Kolmonen - Uusimaa & Helsinki 2  Finland
 
2
X
1
HIFK/2
-
TiPS
۱۹:۳۰
  Centralna Liga U19  Poland
 
2
X
1
Pogoń Szczecin U19
-
Legia Warszawa U19
۱۹:۳۰
  Premier League  Kazakhstan
 
2
X
1
FK Aktobe
-
FC Shakhter Karagandy
۱۸:۳۰
  A-Junior LeagueU20  Finland
 
2
X
1
Inter Turku U20
-
TPS U20
۱۷:۴۵
  V.League  Vietnam
 
2
X
1
SHB Da Nang
-
Ha Noi
۱۴:۳۰
Vicem Hai Phong
-
Dong Tam Long An
۱۴:۳۰
BHTS Quang Nam
-
Song Lam Nghe An
۱۴:۳۰
Can Tho
-
Hoang Anh Gia Lai
۱۴:۳۰
Ho Chi Minh City
-
Thanh Hoa
۱۵:۰۰
Than Quang Ninh
-
Khanh Hoa
۱۵:۳۰
Binh Duong
-
Ha Noi ACB
۱۵:۳۰
  Thai Premier League  Thailand
 
2
X
1
Pattaya United F.C.
-
Nakhon Ratchasima FC
۱۵:۱۵
BEC Tero Sasana F.C.
-
Osotspa Saraburi F.C.
۱۵:۱۵
Bangkok United
-
Ubon Umt United
۱۵:۳۰
Buriram United
-
Thai Honda
۱۵:۳۰
Muang Thong United
-
Chonburi FC
۱۶:۳۰
Ratchaburi FC
-
Bangkok Glass F.C.
۱۶:۳۰
Rajnavy Rayong F.C.
-
Singhtarua FC
۱۶:۳۰
Sukhothai
-
Srisaket FC
۱۷:۳۰
Suphanburi FC
-
Chiangrai United F.C.
۱۷:۳۰
  S-League  Singapore
 
2
X
1
Young Lions
-
Warriors FC
۱۶:۰۰
  Primera División  Argentina
 
2
X
1
Talleres de Córdoba
-
San Lorenzo
۰۳:۴۵
Independiente
-
Lanús
۰۳:۴۵
پیش بینی های من
هنوز هیچ شرطی بسته نشده است. برای پیش بینی بروی ضریب مورد نظر خود کلیک کنید.